IPB027N10N5ATMA1
Numer produktu DigiKey
IPB027N10N5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IPB027N10N5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IPB027N10N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IPB027N10N5ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 120A (Tc) 250W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TO263-3
Modele EDA/CAD
IPB027N10N5ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 184µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
139 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
10300 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO263-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
2,7mOhm przy 100A, 10V