IPA126N10NM3SXKSA1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Infineon Technologies
W magazynie: 1 978
Arkusz danych
Kanał N 100 V 35A (Tc) 33W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220 pełny pakiet
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IPA126N10NM3SXKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IPA126N10NM3SXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPA126N10NM3SXKSA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 39A TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IPA126N10NM3SXKSA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 45µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
35 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2500 pF @ 50 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
33W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220 pełny pakiet
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
12,6mOhm przy 35A, 10V