IKY100N120CH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKY100N120CH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKY100N120CH7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 1200V 212A TO247
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 212 A 721 W Otwór przelotowy PG-TO247-4-U10
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IKY100N120CH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
2,37mJ (wł.), 2,65mJ (wył.)
Producent
Infineon Technologies
Typ wejścia
Standard
Seria
Ładunek bramki
714 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
44ns/359ns
Status części
Aktywny
Czas regeneracji wstecznej (trr)
99 ns
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
212 A
Obudowa / skrzynia
TO-247-4
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
400 A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-4-U10
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,15V przy 15V, 100A
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
721 W