IKW50N65ET7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKW50N65ET7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKW50N65ET7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 650V 50A TO247-3
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 650 V 50 A 273 W Otwór przelotowy PG-TO247-3
Ładunek bramki
290 nC
Seria
Td (wł./wył.) przy 25°C
26ns/350ns
Warunki probiercze
400V, 50A, 9Ohm, 15V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
93 ns
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
650 V
Klasa
Motoryzacja
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
50 A
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
150 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,65V przy 15V, 50A
Moc - maks.
273 W