IKW30N65ET7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKW30N65ET7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKW30N65ET7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 650V 30A TO247-3
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 650 V 30 A 188 W Otwór przelotowy PG-TO247-3
Modele EDA/CAD
IKW30N65ET7XKSA1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Ładunek bramki
180 nC
Seria
Td (wł./wył.) przy 25°C
20ns/245ns
Warunki probiercze
400V, 30A, 10Ohm, 15V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
80 ns
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
650 V
Klasa
Motoryzacja
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
30 A
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
90 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,65V przy 15V, 30A
Moc - maks.
188 W