IKW20N65ET7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKW20N65ET7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKW20N65ET7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 650V 40A TO247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 650 V 40 A 136 W Otwór przelotowy PG-TO247-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IKW20N65ET7XKSA1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ wejścia
Standard
Producent
Infineon Technologies
Ładunek bramki
128 nC
Seria
Td (wł./wył.) przy 25°C
16ns/210ns
Opakowanie
Rurka
Warunki probiercze
400V, 20A, 12Ohm, 15V
Status części
Aktywny
Czas regeneracji wstecznej (trr)
70 ns
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
650 V
Klasa
Motoryzacja
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
40 A
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
60 A
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,65V przy 15V, 20A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Moc - maks.
136 W