IKQ75N120CH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKQ75N120CH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKQ75N120CH7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 1200V 82A TO247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 82 A 549 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-U01
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IKQ75N120CH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
5,28mJ (wł.), 1,76mJ (wył.)
Producent
Infineon Technologies
Typ wejścia
Standard
Seria
Ładunek bramki
518 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
56ns/470ns
Status części
Aktywny
Czas regeneracji wstecznej (trr)
149 ns
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
82 A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
300 A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3-U01
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,15V przy 15V, 75A
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
549 W