IKQ140N120CH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKQ140N120CH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKQ140N120CH7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 1200V 175A TO247
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 175 A 962 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-U01
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IKQ140N120CH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
8,84mJ (wł.), 3,38mJ (wył.)
Producent
Infineon Technologies
Typ wejścia
Standard
Seria
Ładunek bramki
970 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
68ns/541ns
Status części
Aktywny
Czas regeneracji wstecznej (trr)
144 ns
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
175 A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
560 A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3-U01
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,15V przy 15V, 140A
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
962 W