IKQ120N60TAXKSA1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Infineon Technologies
W magazynie: 5
Arkusz danych
IGBT Ogranicznik pola wykopu 600 V 160 A 833 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-46
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-247-3 Super EP
IKQ120N60TAXKSA1
Numer produktu DigiKey
IKQ120N60TAXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKQ120N60TAXKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 600V 160A TO247-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ładunek bramki
772 nC
Seria
Td (wł./wył.) przy 25°C
33ns/310ns
Opakowanie
Rurka
Warunki probiercze
400V, 120A, 3Ohm, 15V
Status części
Nieaktualne
Czas regeneracji wstecznej (trr)
280 ns
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
600 V
Klasa
Motoryzacja
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
160 A
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
480 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2V przy 15V, 120A
Moc - maks.
833 W