IKQ120N120CH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKQ120N120CH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKQ120N120CH7XKSA1
Opis
IGBT
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 170 A 780 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-U01
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IKQ120N120CH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
7,77mJ (wł.), 2,95mJ (wył.)
Ładunek bramki
834 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
67ns/544ns
Status części
Aktywny
Warunki probiercze
600V, 120A, 5,6Ohm, 15V
Czas regeneracji wstecznej (trr)
146 ns
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
170 A
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
480 A
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,15V przy 15V, 120A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3-U01
Moc - maks.
780 W