IKQ100N120CH7XKSA1
Numer produktu DigiKey
448-IKQ100N120CH7XKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IKQ100N120CH7XKSA1
Opis
IGBT TRENCH FS 1200V 166A TO247
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Ogranicznik pola wykopu 1200 V 166 A 721 W Otwór przelotowy PG-TO247-3-U01
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IKQ100N120CH7XKSA1 Modele
Kategoria
Energia przełączania
6,7mJ (wł.), 2,52mJ (wył.)
Producent
Infineon Technologies
Typ wejścia
Standard
Seria
Ładunek bramki
696 nC
Opakowanie
Rurka
Td (wł./wył.) przy 25°C
66ns/547ns
Status części
Aktywny
Czas regeneracji wstecznej (trr)
148 ns
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
166 A
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Prąd - impulsowy kolektora (Icm)
400 A
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO247-3-U01
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,15V przy 15V, 100A
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
721 W