IAUT300N08S5N012ATMA2 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał N 80 V 300A (Tc) 375W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8-1
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
H-PSOF-8-1
IAUT300N08S5N012ATMA2
Numer produktu DigiKey
IAUT300N08S5N012ATMA2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IAUT300N08S5N012ATMA2CT-ND - Taśma cięta (CT)
IAUT300N08S5N012ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUT300N08S5N012ATMA2
Opis
MOSFET N-CH 80V 300A 8HSOF
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IAUT300N08S5N012ATMA2 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 275µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
231 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
16250 pF @ 40 V
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,2mOhm przy 100A, 10V