IAUS300N08S5N011TATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUS300N08S5N011TATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUS300N08S5N011TATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUS300N08S5N011TATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUS300N08S5N011TATMA1
Opis
MOSFET N-CH 80V 300A HDSOP-16-2
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 300A (Tj) 375W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HDSOP-16-2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IAUS300N08S5N011TATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 275µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
231 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
16250 pF @ 40 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
375W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HDSOP-16-2
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,1mOhm przy 100A, 10V