IAUC60N06S5N074ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUC60N06S5N074ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUC60N06S5N074ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUC60N06S5N074ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUC60N06S5N074ATMA1
Opis
MOSFET_)40V 60V) PG-TDSON-8
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 60 V 60A (Tj) 52W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-33
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IAUC60N06S5N074ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,4V przy 19µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
20 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1461 pF @ 30 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
52W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
7V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-33
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
7,4mOhm przy 30A, 10V