IAUC24N10S5L300ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUC24N10S5L300ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUC24N10S5L300ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUC24N10S5L300ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUC24N10S5L300ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 24A TDSON-8-33
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 24A (Tc) 38W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-33
Modele EDA/CAD
IAUC24N10S5L300ATMA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
11 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
670 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
38W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-33
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
30mOhm przy 12A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,2V przy 12µA