IAUC120N04S6N010ATMA1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 4 980
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał N 40 V 150A (Tc) 150W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-34
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IAUC120N04S6N010ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUC120N04S6N010ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUC120N04S6N010ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUC120N04S6N010ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUC120N04S6N010ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 150A TDSON-8-34
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
IAUC120N04S6N010ATMA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
108 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
6878 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
150W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C