IAUC120N04S6L005ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-IAUC120N04S6L005ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-IAUC120N04S6L005ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-IAUC120N04S6L005ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUC120N04S6L005ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 120A 8TDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 120A (Tj) 187W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-53
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IAUC120N04S6L005ATMA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
177 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±16V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
11203 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
187W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-53
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
0,55mOhm przy 60A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 130µA