FS820R08A6P2BPSA1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Infineon Technologies
W magazynie: 28
Arkusz danych
IGBT Moduł Ogranicznik pola wykopu Falownik trójfazowy 750 V 820 A 714 W Montaż na podstawie montażowej AG-HYBRIDD-1
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FS820R08A6P2BPSA1
Numer produktu DigiKey
448-FS820R08A6P2BPSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
FS820R08A6P2BPSA1
Opis
IGBT MOD 750V 820A AG-HYBRIDD-1
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FS820R08A6P2BPSA1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
1,35V przy 15V, 450A
Producent
Infineon Technologies
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
1 mA
Seria
Pojemność wejściowa (Cies) przy Vce
80 nF @ 50 V
Opakowanie
Taca
Wejście
Standard
Status części
Aktywny
Termistor NTC
Tak
Typ IGBT
Ogranicznik pola wykopu
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
Falownik trójfazowy
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
750 V
Obudowa / skrzynia
Moduł
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
820 A
Obudowa dostawcy urządzenia
AG-HYBRIDD-1
Moc - maks.
714 W