CY8C27243-24PVXI
Numer produktu DigiKey
448-CY8C27243-24PVXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY8C27243-24PVXI
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
M8C null Mikrokontrolery IC 8-bitowe 24MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-SSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CY8C27243-24PVXI Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 5,25V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 4x14b; D/A 4x9b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
M8C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
24MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
20-SSOP
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
20-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)