CY8C24223A-24PVXIT
Numer produktu DigiKey
448-CY8C24223A-24PVXITTR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-CY8C24223A-24PVXITCT-ND - Taśma cięta (CT)
448-CY8C24223A-24PVXITDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CY8C24223A-24PVXIT
Opis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
M8C null Mikrokontrolery IC 8-bitowe 24MHz 4K x 8 FLASH 20-SSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CY8C24223A-24PVXIT Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
256 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,4V - 5,25V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 8x14b; D/A 2x9b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
M8C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
24MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
20-SSOP
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
20-SSOP (szerokość 0,209", 5,30mm)