CY7C2163KV18-550BZXI
Numer produktu DigiKey
CY7C2163KV18-550BZXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY7C2163KV18-550BZXI
Opis
IC SRAM 18MBIT PAR 165FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, QDR II+ Pamięci IC 18Mbit Równoległe 550 MHz 165-FBGA (13x15)
Kategoria
Organizacja pamięci
1M x 18
Opakowanie
Taca
Częstotliwość zegara
550 MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,9V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)