CY7C1412KV18-333BZXI
Numer produktu DigiKey
CY7C1412KV18-333BZXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY7C1412KV18-333BZXI
Opis
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, QDR II Pamięci IC 36Mbit Równoległe 333 MHz 165-FBGA (13x15)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CY7C1412KV18-333BZXI Modele
Kategoria
Organizacja pamięci
2M x 18
Prod.
Interfejs pamięci
Równoległe
Opakowanie
Taca
Częstotliwość zegara
333 MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,9V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)