CY7C13121KV18-300BZXC
Numer produktu DigiKey
CY7C13121KV18-300BZXC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY7C13121KV18-300BZXC
Opis
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, QDR II Pamięci IC 18Mbit Równoległe 300 MHz 165-FBGA (13x15)
Kategoria
Organizacja pamięci
1M x 18
Prod.
Interfejs pamięci
Równoległe
Opakowanie
Taca
Częstotliwość zegara
300 MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,9V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)