CY15V108QN-20BFXI
Numer produktu DigiKey
448-CY15V108QN-20BFXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15V108QN-20BFXI
Opis
IC FRAM 8MBIT SPI 8UFLGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 8Mbit SPI 20 MHz 20 ns 8-UFLGA (3,28x3,23)
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
20 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
20 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,71V - 1,89V
Typ pamięci
Nieulotna
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)