CY15V104QN-50SXI
Numer produktu DigiKey
448-CY15V104QN-50SXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15V104QN-50SXI
Opis
IC FRAM 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 4Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
50 MHz
Seria
Napięcie - zasilania
1,71V - 1,89V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)