CY15B204QN-40SXE
Numer produktu DigiKey
448-CY15B204QN-40SXE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B204QN-40SXE
Opis
IC FRAM 4MBIT SPI 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 4Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
40 MHz
Seria
Czas dostępu
9 ns
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)