CY15B116QN-40BKXI
Numer produktu DigiKey
448-CY15B116QN-40BKXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B116QN-40BKXI
Opis
IC FRAM 16MBIT SPI 40MHZ 24FBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 16Mbit SPI 40 MHz 9 ns 24-FBGA (6x8)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CY15B116QN-40BKXI Modele
Kategoria
Organizacja pamięci
2M x 8
Prod.
Interfejs pamięci
SPI
Seria
Częstotliwość zegara
40 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
9 ns
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)