CY15B108QN-50BKXQ
Numer produktu DigiKey
448-CY15B108QN-50BKXQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B108QN-50BKXQ
Opis
IC FRAM 8MBIT SPI 24FBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 8Mbit SPI 50 MHz 8 ns 24-FBGA (6x8)
Kategoria
Częstotliwość zegara
50 MHz
Prod.
Czas dostępu
8 ns
Seria
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)