CY15B104QSN-108BFXIT
Numer produktu DigiKey
448-CY15B104QSN-108BFXITTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CY15B104QSN-108BFXIT
Opis
IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8UFLGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 4Mbit SPI - poczwórne we/wy 108 MHz 6.7 ns 8-UFLGA (3,28x3,23)
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Prod.
Częstotliwość zegara
108 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Czas dostępu
6.7 ns
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Typ pamięci
Nieulotna
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)