Ilustracja dla CY15B104QSN-108BFXI jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CY15B104QSN-108BFXI
Numer produktu DigiKey
448-CY15B104QSN-108BFXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B104QSN-108BFXI
Opis
IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8UFLGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 4Mbit SPI - poczwórne we/wy 108 MHz 6.7 ns 8-UFLGA (3,28x3,23)
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Prod.
Częstotliwość zegara
108 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
6.7 ns
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Typ pamięci
Nieulotna
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)