CY15B104QN-50SXIT
Numer produktu DigiKey
448-CY15B104QN-50SXITTR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-CY15B104QN-50SXITCT-ND - Taśma cięta (CT)
448-CY15B104QN-50SXITDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CY15B104QN-50SXIT
Opis
IC FRAM 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 4Mbit SPI 50 MHz 8 ns 8-SOIC
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
50 MHz
Seria
Czas dostępu
8 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)