CY15B102QN-50PZXI
Numer produktu DigiKey
448-CY15B102QN-50PZXI-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY15B102QN-50PZXI
Opis
IC FRAM 2MBIT SPI 50MHZ 8DIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FRAM (ferroelektryczna pamięć RAM) Pamięci IC 1Mb SPI 50 MHz 8 ns 8-PDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CY15B102QN-50PZXI Modele
Kategoria
Organizacja pamięci
256K x 8
Prod.
Interfejs pamięci
SPI
Seria
Częstotliwość zegara
50 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas dostępu
8 ns
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)