BTT62004ESAXUMA1
Numer produktu DigiKey
448-BTT62004ESAXUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-BTT62004ESAXUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-BTT62004ESAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BTT62004ESAXUMA1
Opis
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
Standardowy czas realizacji przez producenta
48 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 1A PG-TSDSO-24-21
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BTT62004ESAXUMA1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
Niewymagane
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Seria
Rds wł. (typ.)
200mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ wejścia
Bez inwersji
Status części
Aktywny
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Wykrywanie przerw w obciążeniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem, ochrona przeciwprzepięciowa
Typ przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Liczba wyjść
4
Klasa
Motoryzacja
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSDSO-24-21
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
5V - 36V