BTS4130QGAXUMA1
Numer produktu DigiKey
BTS4130QGAXUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BTS4130QGAXUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BTS4130QGAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BTS4130QGAXUMA1
Opis
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 DSO-20
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 2,1A PG-DSO-20-32
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BTS4130QGAXUMA1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
Niewymagane
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,1A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rds wł. (typ.)
130mOhm
Status części
Aktywny
Typ wejścia
Bez inwersji
Typ przełącznika
Funkcje
Flaga stanu
Liczba wyjść
4
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Wykrywanie przerw w obciążeniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem, ochrona przeciwprzepięciowa
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Kanał N
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-DSO-20-32
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
5,5V - 20V