BSC196N10NSGATMA1
Numer produktu DigiKey
BSC196N10NSGATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSC196N10NSGATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSC196N10NSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC196N10NSGATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 8.5A/45A TDSON
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 8,5A (Ta), 45A (Tc) 78W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-1
Modele EDA/CAD
BSC196N10NSGATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 42µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
34 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2300 pF @ 50 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
78W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V