BSC074N15NS5ATMA1
Numer produktu DigiKey
448-BSC074N15NS5ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
448-BSC074N15NS5ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
448-BSC074N15NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC074N15NS5ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 150V 114A TSON-8-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 114A (Tc) 214W (Tc) Montaż powierzchniowy, bok zwilżany PG-TSON-8-3
Modele EDA/CAD
BSC074N15NS5ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,6V przy 136µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
4000 pF @ 75 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
214W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, bok zwilżany
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSON-8-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
8V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
7,4mOhm przy 50A, 10V