BGT24LTR11N16E6327XTSA1
Numer produktu DigiKey
BGT24LTR11N16E6327XTSA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BGT24LTR11N16E6327XTSA1
Opis
IC RF TXRX 16TSNP
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF Tylko TxRx 24GHz - 24,25GHz 16-WFQFN, podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BGT24LTR11N16E6327XTSA1 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Prąd - odbioru
45mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - nadawania
45mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C