2ED020I12F2XUMA1
Numer produktu DigiKey
2ED020I12F2XUMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2ED020I12F2XUMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
2ED020I12F2XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2ED020I12F2XUMA1
Opis
IC GATE DRVR HALF-BRIDG DSO36-58
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półmostkowa sterowniki bramek IC Odwracający, nieodwracający PG-DSO-36-58
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2ED020I12F2XUMA1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie logiczne - VIL, VIH
1,5V, 3,5V
Producent
Infineon Technologies
Prąd - szczytowy wyjściowy (źródło, wpływ)
2A, 2A
Seria
Typ wejścia
Odwracający, nieodwracający
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie strony wysokiej - maks. (bootstrap)
1200 V
Status części
Aktywny
Czas narastania / opadania (typ.)
30ns, 50ns
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja sterowana
Półmostkowa
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ kanału
Niezależne
Obudowa / skrzynia
36-BSSOP (szerokość 0,295", 7,50mm), 32 odprowadzeń
Liczba sterowników
2
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-DSO-36-58
Typ bramki
IGBT
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
13V - 20V