RTE-P1AD24
Numer produktu DigiKey
1885-1066-ND
Producent
Numer produktu producenta
RTE-P1AD24
Opis
RELAY TIME DELAY 600HR 10A 240V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Programowalne (wielofunkcyjne) Przekaźniki zwłoczne DPDT (2 Form C) 0,1s - 600h Opóźnienie 10A przy 240V~/30V= Dogniazdowe
Kategoria
Obwód
DPDT (2 Form C)
Producent
IDEC
Czas opóźnienia
0,1s - 600h
Seria
Prąd znamionowy styku przy napięciu
10A przy 240V~/30V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
24V~/=