SM115.SA.NE.1.ITU
Numer produktu DigiKey
2014-SM115.SA.NE.1.ITU-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM115.SA.NE.1.ITU
Opis
ESD EPOXY COATD TWEEZ 4.5",SM115
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pęsety Kwasoodporne, antymagnetyczne, antyelektrostatyczny Spiczasty Walec 4,53" (115,0mm)
Kategoria
Końcówka - typ
Walec
Producent
Ideal-tek S.A.
Końcówka - kształt
Kątowo
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Długość - całkowita
4,53" (115,0mm)