77DE-12-09
Numer produktu DigiKey
2882-77DE-12-09-ND
Producent
Numer produktu producenta
77DE-12-09
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.33A
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9V~ 1,33A AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Napięcie - wejściowe
230V~
Producent
Ideal Power Ltd.
Napięcie - wyjściowe
9V~
Seria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,33A
Opakowanie
Skrzynka
Moc (W)
12 W
Status części
Aktywny
Zastosowania
ITE (handel)
Region wykorzystania
Europa
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Forma
Montaż ścienny
Rozmiar / wymiar
2,64" x 1,93" x 1,57" (67,0mm x 49,0mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)