77DE-06-12
Numer produktu DigiKey
2882-77DE-06-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
77DE-06-12
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 12VAC 500MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V~ 500mA AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Napięcie - wejściowe
230V~
Producent
Ideal Power Ltd.
Napięcie - wyjściowe
12V~
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Status części
Aktywny
Moc (W)
6 W
Region wykorzystania
Europa
Zastosowania
ITE (handel)
Forma
Montaż ścienny
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Typ wejścia
Stałe ostrze
Rozmiar / wymiar
2,64" x 1,91" x 1,57" (67,0mm x 48,5mm x 40,0mm) (dł. x szer. x wys.)