44ATM160T-P120
Numer produktu DigiKey
2882-44ATM160T-P120-ND
Producent
Numer produktu producenta
44ATM160T-P120
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
150 W
Producent
Ideal Power Ltd.
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Długość sznura
47" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
7,20" x 1,65" x 3,19" (183,0mm x 42,0mm x 81,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
100 - 240V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A