15DYS850-240210W-K
Numer produktu DigiKey
2882-15DYS850-240210W-K-ND
Producent
Numer produktu producenta
15DYS850-240210W-K
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 50 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (w zestawie) Wejście
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
Ideal Power Ltd.
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.88
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 12,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (w zestawie)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy (w zestawie)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,33" x 2,05" x 1,38" (84,5mm x 52,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, FCC, GS, RCM, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,1A
Numer standardowy
Moc (W)
50 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)