15DYS6150-2400625P
Numer produktu DigiKey
2882-15DYS6150-2400625P-ND
Producent
Numer produktu producenta
15DYS6150-2400625P
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15DYS6150-2400625P Modele
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
Ideal Power Ltd.
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.88
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 12,0mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
6,79" x 2,80" x 1,46" (172,5mm x 71,0mm x 37,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CE, GS, SAA, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
6,25A
Numer standardowy
Moc (W)
150 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)