82189-100B-02-D
Numer produktu DigiKey
5378-82189-100B-02-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
82189-100B-02-D
Opis
CABLINE-VS HAR 30P 100MM 1:N
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 0,328' (100,00mm, 3,94")
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Producent
I-PEX
Długość
0,328' (100,00mm, 3,94")