20952-024E-02
Numer produktu DigiKey
5378-20952-024E-02TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5378-20952-024E-02CT-ND - Taśma cięta (CT)
5378-20952-024E-02DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
20952-024E-02
Opis
CONN FFC TOP 24POS 0.5MM SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Funkcja blokady
Auto Lock
Producent
I-PEX
Typ końcówki kabla
Karbowane
Seria
Materiał styku
Brąz fosforowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Materiał aktuatora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Funkcje
Ekranowanie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), zatrzymywanie lutu
Typ złącza/styku
Styki, górne
Napięcie znamionowe
100V
Liczba pozycji
24
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Raster
0,020" (0,50mm)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,03µm)
Grubość FFC, FCB
0,33mm
Kolor obudowy
Czarne
Wysokość nad płytką
0,079" (2,00mm)