20526-050E-01
Numer produktu DigiKey
5378-20526-050E-01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5378-20526-050E-01CT-ND - Taśma cięta (CT)
5378-20526-050E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
20526-050E-01
Opis
EVAFLEX 5-SE 50P
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,094" (2,40mm)
Producent
I-PEX
Funkcja blokady
Auto Lock
Seria
Typ końcówki kabla
Karbowane, stożkowe
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał styku
Brąz fosforowy
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Materiał aktuatora
Typ złącza/styku
Styki, górne
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Liczba pozycji
50
Napięcie znamionowe
50V
Raster
0,020" (0,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Zakończenie
Lutowany
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Grubość FFC, FCB
0,30mm