20526-030E-01
Numer produktu DigiKey
5378-20526-030E-01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5378-20526-030E-01CT-ND - Taśma cięta (CT)
5378-20526-030E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
20526-030E-01
Opis
EVAFLEX 5-SE 30P
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Typ końcówki kabla
Karbowane
Producent
I-PEX
Materiał styku
Brąz fosforowy
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Status części
Aktywny
Materiał aktuatora
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Funkcje
Gromadzenie lutowia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
50V
Typ złącza/styku
Styki, górne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba pozycji
30
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
3,94µin (0,10µm)
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Kolor obudowy
Czarne
Wysokość nad płytką
0,094" (2,40mm)