ST26/SMAM/SMAM/24INCH
Numer produktu DigiKey
3628-ST26/SMAM/SMAM/24INCH-ND
Producent
Numer produktu producenta
ST26/SMAM/SMAM/24INCH
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA 24,00" (609,60mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Huber+Suhner, Inc.
Złącze 2.
Wtyczka SMA
Seria
Płeć 2. styku
Męskie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Długość
24,00" (609,60mm)
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Częstotliwość - maks.
26.5 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C